Menu

Spojte sa s nami telefonicky, e-mailom alebo osobne. Radi vás uvidíme aj na našom Facebook-u.

Inteligentné domy

Vdýchnite svojmu domovu život!

Energie

Nastavenie kúrenia, chladenia, klimatizácie a zvlhčovania vzduchu z vášho telefónu.

Viac

Zabezpečenie

Zabezpečenie domu vo vašej prítomnosti aj neprítomnosti.

Viac

Osvetlenie

Automatické zapínanie a vypínanie osvetlenia od stropných svietidiel po vonkajšie lampy.

Viac

Bazén

Príjemná teplota vody nastavená predtým, ako sa vrátite domov.

Viac

Audio

Zjednodušenie používania audiotechniky v každej miestnosti domu!

Viac

Ostatné

Špeciálne služby, napríklad starostlivosť o akvárium od regulácie teploty vody po kŕmenie rýb.

Viac

Ste zvedaví, ako vyzerá symbióza systémov v akcii?

Ešte pred stavbou domu sa informujeme o vašich požiadavkách a funkčnom zameraní konkrétnych priestorov. Navrhneme najvhodnejšie inteligentné riešenie. Po úvodnej konzultácii pristúpime k vytvoreniu celkového návrhu, v ktorom budú zohľadnené vaše požiadavky o rozložení izieb. .

Spracujeme kompletný návrh, ktorý vám predložíme.Prevedieme vás tajomnými zákutiami inteligentnej elektroinštalácie, aby ste už v tejto fáze videli, že váš dom sa stane hi-tech miestom, ktoré vám budú priatelia a rodina závidieť. Po finálnom schválení bude nasledovať samotná inštalácia.

Vytvoreniu inteligentnej elektroinštalácie sa bude venovať tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Ak si na realizovanie tohoto systému vyberiete nás, projekt bude hotový a 100% funkčný pri dokončení stavby domu. Bezprostredne po nasťahovaní si môžete regulovať teplotu vzduchu a vody, osvetlenie, či zabezpečiť domov.

Na rozdiel od konkurenčných firiem zaoberajúcich sa tvorbou inteligentných systémov do domácností, poskytujeme doplnkovú službu. Zabezpečíme vám 24-hodinovú podporu, 7 dní v týždni, vrátane štátnych sviatkov a víkendov. Môžete sa kedykoľvek obrátiť na dispečera, ktorý váš problém zaznamená a podnikne kroky k jeho vyriešeniu.

Moderné technológie

Nesklameme vás. Používame iba tie najmodernejšie systémy, ktoré sú plne kompatibilné s vašimi najnovšími smartfónmi. Kliknite na tlačidlo a pozrite si, ako to celé vyzerá v akcii. Iba tak zistíte, prečo je to také super.

Viac
Landing 3

Napíšte nám!